امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۲۴۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۷

سازمان بدر: هدف قرار گرفتن سفارت آمریکا هیچ ارتباطی با مقاومت عراق ندارد

خرداد: عضو ارشد سازمان بدر عراق اعلام کرد که هدف قرار گرفتن سفارت آمریکا در بغداد هیچ ارتباطی با مقاومت در خاک عراق ندارد.

به گزارش  پایگاه الاخباریه، «طاهر الدراجی» عضو ارشد سازمان بدر عراق به ریاست «هادی العامری» در واکنش به تصمیم آمریکا برای بستن سفارت خود در منطقه سبز بغداد اعلام کرد که هدف قرار گرفته شدن سفارت آمریکا هیچ ارتباطی با مقاومت در خاک عراق ندارد.

او افزود: در این زمان دشوار کنونی که ما به دنبال برگزاری انتخابات زودهنگام هستیم و در این زمان که درگیری‌های سیاسی بالا گرفته، تخلفات امنیتی صورت گرفته است.

الدراجی گفت: دولت کاظمی و دستگاه امنیتی باید حقایق این تخلفات امنیتی را کشف کنند و کسانی که خود را منتسب به شبه نظامیان اعلام می‌کنند، دستگیر کنند.

او با اشاره اینکه برخی دستورکارها برای هدف قرار دادن وضع امنیتی در این زمانه دشوار در مرکز و جنوب کشور وجود دارد، افزود: هیچ مدرکی دال بر مداخله احزاب و شبه نظامیان در هدف قرار دادن فعالان سیاسی و اجتماعی وجود ندارد.

عضو ارشد سازمان بدر تاکید کرد: حق تظاهرات کنندگان مسالمت آمیز تضمین شده است و ما در کنار آنان هستیم همانطور که مرجعیت عنوان کرده‌اند و از تظاهرات کنندگان اکتبر می خواهیم تا تغییر کنند و مناسبترین گزینه را در انتخابات پیش رو برگزینند.

طاهر الدراجی تصریح کرد: مناطق فاجعه زده‌ای وجود دارد که زمانی داعش آنان را اشغال کرده بود و باعث شده بود مردم در این مناطق حضور نداشته باشند اما هنگامی که این مناطق آزاد شدند  نیروهای امنیتی و الحشدالشعبی مورد اتهام قرار گرفتند.

این عضو ارشد سازمان بدر تاکید کرد که مناطق جنوبی عراق کاملا با ثبات هستند اما پشت پرده اقدامات اخیر آمریکا و برخی از کشورهای غیر عربی حاکی از درگیری داخلی در این محدوده است.
برچسب ها: آمریکا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی