امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۲۵۱
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱

شورای همکاری کشورهای ترک‌زبان: ارمنستان به اشغال آذربایجان پایان دهد

خرداد: دبیرکل شورای همکاری کشورهای ترک‌ اعلام کرد که ارمنستان باید بر اساس قطعنامه سازمان ملل متحد به اشغال سرزمین‌های جمهوری آذربایجان پایان دهد.


به گزارش خرداد به نقل از ایسنا، به نقل از خبرگزاری آناتولی، بغداد عامریف، دبیرکل شورای همکاری کشورهای ترک‌زبان با انتشار بیانیه از ارمنستان خواست که بدون پیش شرط و بر اساس قطعنامه سازمان ملل متحد باید از تمام سرزمین‌های اشغالی جمهوری آذربایجان فورا عقب نشینی کند.

در این بیانیه همچنین ضمن ابراز نگرانی از درگیری‌ها در مرز دو کشور آمده است که شورای همکاری کشورهای ترک بر حاکمیت٬ تمامیت ارضی و مرزهای رسمی جمهوری آذربایجان که در سازمان ملل پذیرفته شده تاکید کرده و بر این اساس خواهان حل و فصل بحران موجود میان دو کشور شده است.

عامریف به دولت و خانواده قربانیان که در حمله ارتش ارمنستان جان باختند، تسلیت گفته و تصریح کرد که شورای همکاری کشورهای ترک‌ از ارمنستان می‌خواهد که بدون شرط و بر اساس قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل متحد در سال ۱۹۹۳ باید از تمام سرزمین‌های اشغالی آذربایجان فورا عقب‌نشینی کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی