امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۲۵۲
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۲

وزیر دفاع قطر: مدرک داریم که نشان می دهد کشورهای محاصره کننده می خواستند به دوحه حمله نظامی کنند

خرداد: «خالد بن محمد العطیه» وزیر دفاع قطر گفت که مدارکی وجود دارد که نشان می دهد کشورهای محاصره کننده قصد حمله نظامی به دوحه را داشته اند.

به گزارش القدس العربی، العطیه که معاون نخست وزیر و وزیر دولت قطر در امور دفاع نیز می باشد، از طرح ها و قصد تعمدی برای حمله نظامی به کشورش از سوی کشورهای محاصره کننده در آغاز بحران این کشور با چهار کشور عربستان، امارات، بحرین و مصر وجود پرده برداشت.

وی تاکید کرد: شواهد اطلاعاتی مستند شده ای توسط سران برخی کشورها وجود دارد که قصد حمله نظامی به قطر را پیش از محاصره دوحه در ژوئن ۲۰۱۷ ثابت می کند.

العطیه که در برنامه «المسافه صفر» در شبکه الجزیره سخن می گفت، افزود: دونالد ترامپ لحظاتی پس از آنکه از واقعیت ماجرا باخبر شد، از موضع خود در حمایت از کشورهای محاصره کننده عقب نشینی کرد و تصویر کامل صحنه شکل گرفت.

وزیر دفاع قطر با تاکید بر اینکه روابط قطر و آمریکا راهبردی  و مبتنی بر احترام متبادل و منافع مشترک است، ادعاهای کشورهای محاصره کننده درباره نیت ترکیه در قطر را رد کرد و گفت: این موضوع در چارچوب همکاری میان دو کشور صورت می گیرد.

منبع: شفقنا 
برچسب ها: قطر
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی