امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۵۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵

واکنش سفیر ایران به رای دادگاه تجدید نظر انگلیس به نفع دولت قانونی ونزوئلا

سفیر کشورمان در لندن به رای دادگاه تجدید نظر انگلیس در خصوص طلای ذخیره شده ونزوئلا در این کشور واکنش نشان داد.
خرداد: حمید بعیدی نژاد سفیر کشورمان در انگلیس در صفحه توئیتر خود نوشت: دادگاه استیناف انگلستان با تجدید نظر در رأی دادگاه بدوی، بانک انگلیس را از تحویل۳۱ تن ذخیره طلای ونزوئلا به ارزش یک میلیارد دلار به گوایدو، رهبر مخالفین دولت ونزوئلا منع کرد. ریاست دادگاه استیناف اعلام‌نمود که ادعای ریاست گوایدو بر دولت ونزوئلا با واقعیتهای در صحنه همخوانی ندارد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

وی افزود: تیم حقوقی این پرونده نیز همان تیم حقوقی بانک ملت کشورمان بود که دولت انگلیس را در وضع تحریم ها علیه بانک ملت مقصر شناخت و آنها را مجبور به پرداخت غرامت نمود.

دادگاه تجدیدنظر انگلیس به نفع دولت نیکلاس مادورو حکم داد که بر اساس آن بانک انگلیس موظف است طلای ذخیره‌ شده ونزوئلا به ارزش یک‌میلیارد دلار را به این کشور بازگرداند.

پیشتر دادگاه عالی انگلیس پس از بررسی دادخواست بانک مرکزی ونزوئلا، حکم داده بود تا ذخیره طلای این کشور به خوان گوایدو رهبر مخالفان داده شود.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی