امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۸۳۸
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۵

نیروهای قرقیزستان رئیس جمهور سابق و همسر و فرزندانش را دستگیر کردند

منابعی در حزب سوسیال دموکرات قرقیزستان امروز(شنبه) تاکید کردند که «الماس بیگ آتامبایف» رئیس جمهور سابق این کشور امروز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شد.
به گزارش آتی عربی، از طرف دیگر کمیته دولتی امنیت ملی قرقیزستان تایید کرد که آتامبایف و دو تن از طرفداران و محافظانش در چارچوب یک پرونده کیفری مرتبط با سازماندهی شورش های دسته جمعی در  بیشکک دستگیر شدند.

این کمیته افزود که تحقیقات به هدف دستگیری سایر افراد درگیر در این پرونده ادامه دارد.

کاربران فضای مجازی تصاویری در این باره منتشر کردند که بازداشت همسر رئیس جمهور سابق و دو فرزندش قادر و سعید را نشان می دهد.

این موضوع یک روز پس از آن رخ می دهد که اتومبیل آتامبایف در جریان یک گردهمایی سیاسی در مرکز بیشکک پایتخت قرقیزستان هدف تیراندازی قرار گرفت.

همه این اتفاقات در حالی رخ می دهد که قرقیزستان با یک بحران سیاسی دست و پنجه نرم می کند و رئیس جمهور این کشور، نخست وزیر و اعضای کابینه را برکنار کرده و خود نیز برای استعفا اعلام آمادگی کرده است.

منبع: شفقنا
برچسب ها: قرقیزستان
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی