امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۰۹۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۱

بیانیه دفتر ریاست جمهوری لبنان درباره اعلام موضعگیری‌های اخیر میشل عون

دفتر اطلاع رسانی ریاست جمهوری لبنان موضعگیری‌های منتشر و منتسب شده به میشل عون درباره تشکیل دولت و ترسیم مرزها را تکذیب کرد.
به گزارش خرداد به نقل از النشره، دفتر اطلاع رسانی ریاست جمهوری لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که آنچه دو شبکه تلویزیونی عصر امروز (یک‌شنبه) درباره موضعگیری میشل عون، رئیس جمهور درباره تشکیل دولت و ترسیم مرزهای دریایی منتشر کرده اند، صحیح نیست.

در این بیانیه آمده است: مواضعی که از سوی میشل عون درباره تشکیل دولت جدید و مذاکرات درباره ترسیم مرزهای دریایی و زمینی در جنوب لبنان مطرح شده است، تکذیب می کنیم. این اطلاعات دروغ است و حقیقت ندارد زیرا رئیس جمهور تاکنون هیچ موضعگیری یا اظهاراتی در این خصوص نداشته است و هیچ گاه از منظر طایفه ای یا مذهبی با هیچ موضعی برخورد نکرده است و دائما در راستای منافع عالی ملی موضعگیری کرده است.

پیشتر منبعی آگاه در ریاست جمهوری لبنان اعلام کرده بود که میشل عون در رأس تیم مذاکره کننده با رژیم صهیونیستی درباره ترسیم مرز دریایی حضور دارد و اعضای آن را انتخاب و شکل و محتوای گفتگوها را به آنها خواهد گفت و بر مذاکرات نظارت دارد و مستقیما آن را دنبال می کند.

منبع: شفقنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی