امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۰۷۵
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴

ابراز نگرانی رییس سرویس جاسوسی انگلیس از تهدید واکسن کرونا از سوی ایران!

رییس سرویس جاسوسی انگلیس مدعی تهدید واکس کرونا از سوی ایران و چند کشور دیگر شد.
به گزارش رویترز، کن مک کالوم رییس سرویس جاسوسی و اطلاعاتی بریتانیا موسوم به MI5 مدعی شد کشورهای زیادی از جمله ایران، روسیه و چین به دنبال سرقت اطلاعات مربوط به واکس کرونا هستند که شرکت آسترازنکا با همکاری دانشگاه آکسفورد درحال توسعه آن هستند.

مک کالوم گفت: اکنون تولید واکسنی برای کرونا به یک رقابت بزرگ برای دنیا تبدیل شده و در این میان بازیگران بین‌المللی زیادی هستند که دوست دارند دو کار برای بهره‌مندی از این شرایط انجام دهند؛ اول اطلاعات مربوط به این واکسن را سرقت کنند و دوم در میانه تحقیقات برای رسیدن به این واکسن مهم اختلال ایجاد کنند؛ اکنون ما اطلاعاتی داریم که نشان می‌دهند چند بازیگر جهانی از جمله ایران، روسیه و چین به دنبال چنین چیزی هستند!

مک کالوم مدعی شد در ماه جولای، هکرهای روسی به دنبال سرقت اطلاعات مربوط به تحقیقات واکسن کرونا بودند. وی چینی‌ها را نیز بعنوان کسانی که همواره به دنبال سرقت اطلاعات و داشته‌های معنوی دیگر کشورها هستند، معرفی کرد و در مورد آنان نیز به کشورهای اروپایی هشدار داد. وی گفت سرویس اطلاعاتی انگلیس یک بار حملات چینی‌ها به اروپاییان را خنثی کرده‌اند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی