امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۱۱۵
تاریخ انتشار: ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۶

نتانیاهو: تا زمانی که حزب الله بر لبنان تسلط دارد صلحی وجود ندارد

نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس تاکید کرد تا زمانیکه حزب الله بر لبنان تسلط دارد صلح با این کشور به وجود نخواهد آمد.
به گزارش العربیه و النشره، نتانیاهو گفت: به رویارویی با حزب الله ادامه خواهیم داد.مذاکرات مرز بندی با لبنان شاخصی برای آینده است و مانعی در برابر سیطره حزب الله بر لبنان می شود. تا زمانیکه حزب الله بر لبنان تسلط دارد صلحی به وجود نخواهد آمد.

او درباره عادی سازی روابط با دیگر کشورها گفت: با بحرین و دیگر کشورها هم صلح خواهیم کرد.چند کشور عربی و اسلامی به خاطر قدرتی که ما در زمیینه های مختلف مثل امنیت الکترونیکی داریم خواستار برقراری روابط و نزدیکی با ما شده اند.

نتانیاهو درباره فلسطین هم گفت:فلسطینی ها فرصت ها و گام های زیادی را برای صلح رد کردند. اگر منتظر از بین رفتن وتو فلسطینی باشیم با جهان عرب نمی توانیم به صلح برسیم.

نخست وزیر صهیونیستی درباره توافق با امارات گفت:بستن توافقنامه صلح با امارات در کنیسه از اتفاقات نادر بود.ما از خاستگاه قدرت با امارات قرارداد صلح امضا کرده ایم و  بندهای پنهانی در توافقنامه صلح با امارات وجود ندارد.

منبع: شفقنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی