امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۷

افت سنگین شاخص کل؛ بورس به کانال ۱.۴ میلیون واحدی بازگشت

۵۳۲ نماد بورسی، با افت بیش از یک درصدی، شاخص کل بورس را قرمز پوش کردند. شاخص کل بورس، با افت ۵۱ هزار واحدی، به عدد یک میلیون و ۴۶۲ هزار واحد رسید.
خرداد: ۵۳۲ نماد بورسی، با افت بیش از یک درصدی، شاخص کل بورس را قرمز پوش کردند.

به گزارش خرداد به نقل از صداو سیما، شاخص کل بورس، با افت ۵۱ هزار واحدی، به عدد یک میلیون و ۴۶۲ هزار واحد و شاخص هم وزن نیز با افت ۵ هزار و ۷۱۱ واحدی، به عدد ۴۰۰ هزار و ۷۲۶ واحد رسید ضمن اینکه نماد‌های فولاد، فارس، فملی و تاپیکو بیشترین تاثیر را در افت شاخص داشتند و نماد‌های خودرو، وبملت، شپنا و فولاد، از پربیننده‌های بازار امروز بودند.

در بازار فربورس نیز شاخص فرابورس با افت ۴۴۶ واحدی، به عدد ۱۷ هزار و ۲۷۴ واحد رسید و نماد‌های میدکو، آریا، مارون و وسپهر بیشترین تاثیر را در افت شاخص فرابورس داشتند.

ارزش معاملات خرد بورس و فرابورس از سه هزار و ۶۲۰ میلیارد تومان عبور کرد ضمن اینکه در بازار امروز، شاهد رشد بیش از یک درصد ۶۰ نماد و افت بیش از یک درصد ۵۳۲ نماد بودیم.
سقوط بورس به زیر کانال ۱۵۰۰ واحدی

در ابتدای معاملات امروز (تا لحظه تنظیم خبر) , شاخص کل با افت ۳۰ هزار واحدی به عدد یک میلیون و ۴۸۳ هزار واحد و شاخص هم وزن نیز با افت ۲ هزار و ۱۹۶ واحدی، به عدد ۴۰۴ هزار واحد رسید ضمن اینکه در تابلوی بورس, ۶۶ نماد بورسی و فرابورسی مثبت، و ۴۳۷ نماد منفی هستند.

در بازار امروز، مجموع ارزش صف‌های فروش، بیش از ۸ هزار میلیارد تومان است و بیشترین تاثیر در شاخص را، نماد‌های فولاد، فملی، تاپیکو و شپنا داشتند.
برچسب ها: صداو سیما ، بورس
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی