امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۳۳۶
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۹

رویترز: آمریکا میزبان مذاکرات ارمنستان و جمهوری آذربایجان شد

رویترز گزارش داد، هر دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان تائید کردند که وزرای خارجه‌اشان رای مذاکره بر سر جنگ قره باغ به واشنگتن خواهند رفت. مذاکرات دو کشور در آمریکا روز جمعه انجام خواهد شد. برخی آگاهان و ناظران معتقدند ترامپ قصد دارد با آشتی دادن جمهوری آذربایجان و ارمنستان برگ برنده سیاسی دیگری در پرونده خود درست پیش از انتخابات سوم نوامبر داشته باشد.
خرداد: آمریکا میزبان گفتگوهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان شد.

به گزارش رویترز، هر دو کشور جمهوری آذربایجان و ارمنستان تائید کردند که وزرای خارجه‌اشان رای مذاکره بر سر جنگ قره باغ به واشنگتن خواهند رفت. مذاکرات دو کشور در آمریکا روز جمعه انجام خواهد شد. برخی آگاهان و ناظران معتقدند ترامپ قصد دارد با آشتی دادن جمهوری آذربایجان و ارمنستان برگ برنده سیاسی دیگری در پرونده خود درست پیش از انتخابات سوم نوامبر داشته باشد.

آمریکا درحالی میزبانی گفتگوی وزرای خارجه جمهوری آذربایجان و ارمنستان را برعهده گرفته که جنگ دو طرف از روز ۲۷ سپتامبر بر سر قره باغ دوباره شروع شده و صدها نفر از دو طرف در درگیری‌ها و بمباران‌های مختلف کشته شده‌اند. روسیه نیز تاکنون دو بار برای آتش بس میان دو کشور میانجیگری کرده اما آتش بس هر دو بار نقض شده است.

منبع: انتخاب
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی