امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۳۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۵

نخست وزیر اسرائیل: حریم هوایی با امارات باز و ویزا لغو می شود

بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل با اشاره به چشم انداز گسترده همکاری با امارات پس از انعقاد پیمان صلح با این کشور در سپتامبر گذشته ، از سفر تاریخی اولین هیئت دولت امارات به اسرائیل استقبال کرد.
به گزارش اسکای نیوز، نتانیاهو در سخنانی همزمان با ورود هیئت اماراتی گفت: «توافق نامه هایی با امارات متحده عربی درخلال این سفر امضا می شود و ادعا کرد که این توافق نامه ها بهترین نتیجه را برای مردم دو طرف خواهند داشت.

نخست وزیر اسرائیل با تأکید براین که در زمینه های مختلفی با امارات متحده عربی همکاری خواهد شد گفت : "ما در زمینه سرمایه گذاری همکاری خواهیم کرد تا یک فضای اقتصادی ایجاد کنیم که به نفع همه شهروندان و تجاری است که در امارات و اسرائیل بسیارهستند».

وی با بیان اینکه امارات و اسرائیل در راستای خدمت به سلامت و محیط زیست در زمینه فناوری و صنعت همکاری خواهند کرد ، افزود: «همه این موارد درخواست و مطالبه مردم دو طرف است».

وی با اشاره به اینکه این همکاری شامل حمل و نقل هوایی و معافیت از ویزا است ، خاطرنشان کرد: « مرزهای هوایی بین امارات و اسرائیل باز می شود و ویزا بین دو طرف لغو می شود».

منبع: شفقنا
برچسب ها: اسرائیل ، امارات
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی