امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۳۸۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷

(تصاویر) آذربایجان ده‌ها تانک و خودروی نظامی ارمنستان را به غنیمت گرفت

یک افسر نظامی ارتش آذربایجان گفت که این خودروهای نظامی در جریان پیشروی به منطق ترتر در ماداگیز به غنیمت گرفته شد. نیروهای ارمنی پس از دست دادن مواضع خود این خودروها را گذاشته و فرار کرده اند.
ارتش آذربایجان خودروهای زرهی و وسایل نقلیه نظامی به غنیمت گرفته از ارتش ارمنستان را به نمایش گذاشت.

به گزارش فرارو، ده ها تانک و خودروی نظامی ارتش ارمنستان که با پیشروی نیروهای ارتش آذربایجان به جا مانده پس از به غنیمت گرفته شدن به یک پایگاه نظامی در یولاخ منتقل شده اند.

یک افسر نظامی ارتش آذربایجان که نامش منتشر نشده گفت که این خودروهای نظامی در جریان پیشروی به منطق ترتر در ماداگیز به غنیمت گرفته شد. نیروهای ارمنی پس از دست دادن مواضع خود این خودروها را گذاشته و فرار کرده اند.

الهام علی ‌اف رئیس جمهور آذربایجان پس از آزادسازی ماداگیز دستور تغییر نام این منطقه را صادر کرد و در توئیتر نوشت: ماداگیز به نام تاریخی خود را صادر کرد و نوشت : از امروز 3  اکتبر 2020، نام تاریخی ماداگیز را برمی‌گردانم و آن را دوباره سو قوُوشان می‌نامم.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی