امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۴۶۵
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴

دعواهای «مست عشق» بالا گرفت

سرمایه‌گذار ترکیه‌ای: آقای فتحی! اگر شما صاحب اثر هستید در این ۱۰ ماه کجا بودید؟
خرداد: روابط عمومی سرمایه گذار ترک فیلم «مست عشق» به صحبت‌های حسن فتحی و فرهاد توحیدی پاسخ داد.

به گزارش خرداد به نقل از صبا، روابط عمومی سرمایه‌گذار ترکیه‌ای «مست عشق» به حسن فتحی و فرهاد توحیدی آمده است: آقای فتحی اگر شما صاحب و سازنده اثر هستید در این ۱۰ ماه چرا سراغی از سرنوشت فیلم نگرفتید؟

قرار بود فیلم در مدت ۸ هفته ساخته شود و در دی ماه ۹۸ آماده نمایش شود یعنی دو ماه قبل از کرونا اما فیلمبرداری ۱۶هفته طول کشید. ۷۰ ساعت فیلمبرداری برای نود دقیقه فیلم سینمایی! که به ادعای شما هشت سکانس دیگر هم باقی مانده!

دوستان سرمایه‌گذارتان یک بخش تدوین شده از سریال ۶ قسمتی را مشاهده کردند و از پیشرفت کار ابراز رضایت کردند پس خبر به رغم ادعای شما شایعه و کذب نیست حقیقتی است که ما بر اساس احساس مسئولیت و بار سنگین مالی پروژه با همکاری بهترین عوامل فنی و احترام به اصالت فیلمنامه تدوین را به سرانجام رساندیم.

قرارداد و همه مجوزها در ترکیه امضا و اخذ شده و ما بخوبی از حقوق مولف و قوانین آگاهیم. همچنین تمام تلاش ما این است تا قبل از اکران جهانی «مست عشق» ابتدا در ایران به نمایش دربیاید.

برچسب ها: مست عشق
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی