امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۴۷۲
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۱

جمهوری آذربایجان: برخی مناطق و ارتفاعات مهم در قره باغ آزاد شدند / ارمنستان: ادعای باکو درباره بازپس گیری تمامی مناطق نوار مرزی ایران و آذربایجان صحت ندارد

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان، طی گزارشی از آزادسازی برخی مناطق و ارتفاعات مهم از کنترل نیروهای ارمنی در منطقه مورد مناقشه قره باغ خبر داد .
خرداد: بنا به این گزارش درگیری های شدید روز گذشته و بامداد امروز ( جمعه ) در محورهای " اقدره " ، " فضولی - هادروت – جبرایل " و " قوبادلی " در قره باغ ادامه یافت.

این گزارش می افزاید: بر اثر عملیات نظامی ارتش جمهوری آذربایجان نیرروهای ارمنی در محورهای " فضولی " ، " جبرایل " و " قوبادلی " متحمل شکست سنگین شده و در این محورها برخی مناطقه و ارتفاعات مهم آزاد شده است .

وزارت دفاع جمهوری آذربایجان همچنین با اشاره به این که در تمامی خط مقدم جبهه خسارات جبران ناپذیر به زیرساختهای نظامی نیروهای ارمنی وارد شده است افزود : نیروهای ارمنی در حال حاضر با کمبود تجهیزات نظامی و مواد غذایی مواجه هستند.

در عین حال طرف ارمنی گزارش های مقام های نظامی جمهوری آذربایجان را در ارتباط با آزادی و بازپس گیری مناطق اشغالی، از جمله گزارش مقام های باکو درباره آزادسازی تمامی مناطق نوار مرزی ایران و جمهوری آذربایجان رد می کنند.

درگیری های نظامی نیروهای جمهوری آذربایجان و ارمنستان از ششم مهر ماه گذشته آغازشده و باکو آزادسازی در جریان این درگیریها برخی شهرستانها از جمله " فضولی " ، " خوجاوند " ، " جبرایل " و " زنگیلان " در منطقه مورد مناقشه قره باغ را اعلام کرد .
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی