امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۴۸۷
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

مقام ستاد انتخاباتی ترامپ در واکنش به سخنان بایدن در مناظره دیشب: والدین کودکان مهاجر خودشان نمی‌خواهند آنها را پس بگیرند

رسانه‌ها چند روز پیش گزارش داده‌اند دولت فدرال آمریکا قادر به یافتن والدین بیش از ۵۰۰ نفر از کودکانی که دولت ترامپ آنها را از والدین مهاجرشان جدا کرده نیستند.
سخنگوی ستاد انتخاباتی رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شده که والدین کودکان مهاجر خودشان نمی‌خواهند فرزندانشان را تحویل بگیرند.

به گزارش فارس، سخنگوی ستاد انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا روز جمعه مدعی شده دلیل جدا ماندن برخی از خانواده‌های مهاجران از کودکانشان این است که این خانواده‌ها نمی‌خواهند فرزندانشان را پس بگیرند.

رسانه‌ها چند روز پیش گزارش داده‌اند دولت فدرال آمریکا قادر به یافتن والدین بیش از ۵۰۰ نفر از کودکانی که دولت ترامپ آنها را از والدین مهاجرشان جدا کرده نیستند.

«تیم مورتاگ»، سخنگوی ستاد انتخاباتی ترامپ در مصاحبه با سی‌ان‌ان مدعی شد که دلیل این موضوع آن است که برخی از خانواده‌های مهاجران تمایلی به پس گرفتن فرزندشان ندارند.

این مسئله یکی از محورهای مناظره شب گذشته دونالد ترامپ و «جو بایدن»، نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا بود.

مورتاگ در این باره گفت: «واقعیت‌ها به این سادگی که شما یا جو بایدن سعی می‌کنید نشان دهید نیست.»

وی اضافه کرد: «وقتی هم که والدین را پیدا می‌کنند در بسیاری از موارد آنها نمی‌خواهند بچه‌هایشان را تحویل بگیرند.»

برچسب ها: ترامپ ، بایدن
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی