امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۷۲۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸

قدیروف: حاضرم جانم را فدا کنم اما نمی توانم ساکت باشم و ببینم دین را به سخره می گیرند

«رمضان قدیروف» رئیس جمهور چچن دلیل خطاب قرار دادن امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه پس از اظهاراتش درباره کاریکاتورهای موهن به پیامبر اکرم(ص) را تشریح کرد.
به گزارش آرتی عربی، قدیروف با اشاره به این که به عنوان یک انسان مسلمان رئیس جمهور فرانسه را خطاب  قرار داده نه یک سیاستمدار، افزود که حاضر است سخنانش را تکرار کند.

وی تصریح کرد: به عنوان انسانی که دینش را به شدت دوست دارد و همه آموزه های قرآن کریم و سنت نبوی را با دقت رعایت می کند، این حق من است؛ به همین دلیل اگر لازم باشد من حاضرم پستم را ترک کنم و یا رنج تحمل کنم و حتی جانم را فدا کنم اما نمی توانم ساکت باشم و ببینم که چگونه بی دینان دین را به سخره می گیرند .

قدیروف پیشتر امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه به باد انتقاد گرفته و خطاب به او نسبت به حمله به دین اسلام و پیامبر اسلام(ص) هشدار داده و او را «رهبر و الهام بخش تروریسم» در کشورش توصیف کرده بود.

منبع: شفقنا
برچسب ها: قدیروف
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی