امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۷۳۱
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹

هویت مقامی که در نیویورک‌تایمز علیه ترامپ می‌نوشت افشا شد

شخصی که در نیویورک تایمز مقاله انتقادی تندی علیه رییس جمهور آمریکا نوشته بود، خود را معرفی کرد.
به گزارش خرداد، شفقنا به نقل از فرانس۲۴؛ «مایلز تیلور» رییس سابق کارکنان وزارت امنیت داخلی آمریکا فاش کرد کسی که نویسنده اصلی مقاله ضدترامپ در نشریه معتبر نیویورک تایمز در سال ۲۰۱۸ بود، او است. درحالیکه تنها چند روز به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، تیلور در یک وبسایت رسمی به نام مدیوم، هویت خود را فاش کرد. او در این مقاله بدترین حملات را به ترامپ انجام داد و او را ریاست جمهوری اشتباهی و بدون لیاقت نامیده بود.

تیلور در این افشاگری نوشت: این ما هستیم که آینده ترامپ را رقم می‌زنیم چون آینده او به معنی آینده مردم آمریکا است؛ به نظر من او لیاقت یک دوره ریاست جمهوری دیگر را ندارد و ما هم لایق این نوع زندگی در دور دوم او نیستیم.

پس از افشاگری تیلور، ترامپ بلافاصله جواب داد و او را هیچ نامید. ترامپ گفت: ناشناس یعنی هیچ‌کس؛ یک کارمند ناراضی که مدت‌اه پیش از کارش اخراج شده است. وی با دون پایه خواندن تیلور گفت اصلاً او را نمی‌شناسد.

تیلور از همه مردم آمریکا خواسته برای جلوگیری از ادامه خسارت‌بار ریاست جمهوری ترامپ به بایدن رای بدهند. او خود را قسمتی از جبهه مقاومت در درون دولت ترامپ دانست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی