امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۷۳۸
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

مخالف سعودی: بن سلمان می ترسد داخل کاخش کشته شود

خرداد: پایگاه خبری انگلیسی «میدل ایست آی » مقاله ای از مضاوی رشید، مخالف سعودی را منتشر نمود که در آن آورده است:پسر ملک سلمان می ترسد که داخل کاخش کشته شود.

به گزارش عربی ۲۱، رشید با اشاره به اینکه تاریخ خانواده حاکم بر عربستان سعودی مملو از درگیری هایی است که تعدی از قدرت و سنتهای موروثی ایجاد کرده، تأکید کرد: نگرانی های بن سلمان نه از ملت خود یا کشورهای مجاور، بلکه از درون کاخ خود نشأت میگیرد.

این استاد دانشگاه مقیم انگلیس در خصوص عادی سازی روابط با اسرائیل آورده است: قضیه فلسطین روی میز اختلافات میان اعضای خاندان حاکم مطرح نبوده اما آنچه بن سلمان نمی گوید، این است که عصبانیت علیه او در داخل کاخ شدت گرفته است.

رشید افزود: اقدام ریاض برای اعلام عادی سازی امر بسیار مهمی به شمار نمی آید. بن سلمان در حال انجام کارهایی بزرگتر از این را در خارج از قطار عادی سازی به نفع اسرائیل است.

نویسنده یادآور شد: بن سلمان با استفاده از نفوذ کشورش و وعده های پاداش مالی، اقدام جلب بیشتر کشورهای عربی به اردوگاه عادی سازی روابط با اسرائیل می کند.
برچسب ها: سعودی ، بن سلمان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی