امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۷۵۰
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۴

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد، امروز ۸ آبان ۹۹

قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۷،۸۰۰ (بیست و هفت هزار و هشتصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۷۲ درصدی داشته است.
خرداد: قیمت دلار امروز در بازار با کاهش همراه شد و به ۲۷،۸۰۰ (بیست و هفت هزار و هشتصد) تومان رسید.

به گزارش خرداد به نقل از دنیای اقتصاد، قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۷،۸۰۰ (بیست و هفت هزار و هشتصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، کاهش ۰.۷۲ درصدی داشته است.

آخرین نرخ یورو در بازار آزاد

یورو در بازار آزاد امروز با کاهش ۰.۰۵ درصدی، از ۳۲،۹۰۵ (سی و دو هزار و نهصد و پنج) تومان به ۳۲،۸۹۱ (سی و دو هزار و هشتصد و نود و یک) تومان رسید.

 آخرین نرخ پوند

در بازار امروز پوند نسبت به روز قبل، با ۱۳۲ تومان افزایش، ۳۶،۴۵۶ (سی و شش هزار و چهارصد و پنجاه و شش) تومان نرخ گذاری شد.

 قیمت درهم امارات (حواله) امروز

درهم امارات (حواله) امروز با افزایش ۴.۴ درصدی، از ۷،۶۹۰ (هفت هزار و ششصد و نود) تومان به ۸،۰۴۴ (هشت هزار و چهل و چهار) تومان رسید.

 قیمت لیر ترکیه امروز

همچنین لیر ترکیه با کاهش ۰.۳۳ درصدی نسبت به روز قبل، ۳،۵۴۰ (سه هزار و پانصد و چهل) تومان معامله شد.

قیمت دلار کانادا امروز

دلار کانادا، امروز به ۲۱،۰۷۰ (بیست و یک هزار و هفتاد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۱۹ درصدی داشته است.

آخرین نرخ دلار استرالیا

در بازار امروز دلار استرالیا نسبت به روز قبل، با ۳۸ تومان افزایش، ۲۰،۵۴۸ (بیست هزار و پانصد و چهل و هشت) تومان نرخ گذاری شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی