امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۷۶۹
تاریخ انتشار: ۰۸ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۲

یک حمله تروریستی دیگر در اَوینیون فرانسه؛ مهاجم به دست پلیس کشته شد

ساعاتی بعد از حمله با سلاح سرد در شهر «نیس» فرانسه و کشته شدن دست‌کم سه نفر، پلیس این کشور به ضربه گلوله، یک فرد مسلح به چاقو را در شهر «آوینیون» کشت.
خرداد: درست بیش از دو ساعت از حمله با چاقو در نزدیکی کلیسای «نوتردام» در شهر «نیس» جنوب فرانسه، رسانه‌های محلی از شلیک نیروهای پلیس به یک فرد دیگر مسلح به چاقو که در شهر «آوینیون» واقع در جنوب شرقی فرانسه و کشته شدن وی خبر دادند.

شبکه روسی «راشاتودی» در این خصوص گزارش کرد، فردی مسلح به چاقو ظاهراً به گروهی از افسران پلیس که در حال گشت‌زنی در خیابان‌های آوینیون واقع در جنوب شرقی فرانسه بودند، حمله برده است و افسران نیز به سمت وی شلیک کرده و او را کشتند.

آنطور که رسانه‌های محلی فرانسه گزارش کرده‌اند، حادثه فوق در ساعت ۱۱:۱۵ به وقت محلی (۱۳:۴۵ به وقت تهران) به وقوع پیوسته است.

به دنبال وقوع این حادثه، تحقیقات در خصوص حادثه آوینیون آغاز شده است و همزمان تیم مبارزه با تروریسم فرانسه نیز تحقیقات درباره حادثه صبح امروز در شهر نیس را آغاز کرده است.

وبگاه «یوروپ وان» فرانسه پیش از این گزارش کرد که ساعت ۰۹:۰۰ صبح امروز به وقت محلی، مردی مسلح به چاقو در نزدیکی کلیسای «نوتردام» شهر نیس به چندین نفر حمله کرد که در نتیجه آن دست‌کم سه نفر جان خود را از دست دادند و چندین نفر دیگر زخمی شدند. عامل حمله نیس نیز مورد اصابت گلوله پلیس قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

منبع: فارس
برچسب ها: حمله تروریستی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی