امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۱۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸

رییس جمهوری عراق: مبارزه با تروریسم تکفیری باید ادامه یابد

رییس جمهوری عراق بر لزوم تداوم تلاش ها برای مبارزه با تروریسم تکفیری تاکید کرد.
به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، در بیانیه شنبه شب دفتر «برهم صالح» رییس جمهوری عراق آمده است که صالح در جریان دیدار اسقف کاتولیک «مار آنتونیوس یوسف» در بغداد از نقش مسیحیان شرق در منطقه ستایش کرد و بر اهمیت حفظ این بافت جمعیتی با اتخاذ همه اقدامات تضمین کننده امنیت آنها نظیر سایر اقشار و طوایف تاکید کرد.

وی همچنین بر "لزوم تداوم تلاش ها در راه مبارزه با تروریسم و افکار افراطی تاکید کرد که در تلاش است تا به همزیستی مشترک در منطقه و جهان ضربه بزند".

رییس جمهوری عراق همچنین بر لزوم ادامه تلاش ها برای بستن راه به روی گروههای تروریستی تکفیری تاکید کرد که تلاش می کنند تا صلح و امنیت جامعه را تهدید کنند.

صالح به سرکوب تروریست های تکفیری در عراق اشاره کرد و گفت: افزایش همیاری نیروهای مردمی و دستگاههای امنیتی در نابود کردن گروههای تفکیری سهیم بود زیرا اراده صلح قویتر از اهداف تروریستی نفرت انگیز بوده است.

عراق در سال ۲۰۱۷ میلادی پس از سه سال نبرد، پیروزی بر گروه تروریستی داعش را اعلام کرد.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی