امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۲۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۹

سخنگوی وزارت خارجه: طرح فعلی صلح ارمنستان با آذربایجان با پیشنهاد ایران هم پوشانی دارد/ مرزهای جغرافیای ایران و منطقه هیچ تغییری نکرده

خرداد: سخنگوی وزارت خارجه گفت: طرح ایران که به پایتخت های ارمنستان و آذربایجان ارایه شد با فضایی که پیش می رود هم پوشانی دارد. تأکید می کنیم، مرزهای جغرافیای ایران و منطقه هیچ تغییری نکرده و این اتفاق در آینده نیز نخواهد افتاد.

به گزارش خرداد به نقل از خبرنگار شفقنا، سعید خطیب زاده در نشست خبری که صبح امروز به صورت ویدیو کنفرانس با حضور اهالی رسانه برگزار شد، ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه هموطنان در روزهای کرونایی، اظهار کرد: در هفته ای که گذشت سفر دکتر ظریف به پاکستان را داشتیم که به دعوت همتای پاکستانی این سفر انجام شد و در رأس یک هیات سیاسی به پاکستان رفتند و ملاقات هایی داشتند. مسایلی همچون همکاری نظامی، امنیتی و مرزی مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در دیدار وزیر امور خارجه با همتای پاکستانی خود، تمامی ابعاد روابط مرور شد و موضوعاتی درخصوص گسترش روابط دو جانبه و روند صلح افغانستان و مقابله با اسلام هراسی و جلوگیری از توهین به مقدسات و… مورد تبادل نظر قرار گرفت.

سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به نقشه منتشر شده تغییر مرزهای ایران با ارمنستان گفت: جوسازی و نقشه ها ساختگی است، ایران از هرگونه حل و فصل دائمی بحران قره باغ استقابل کرده و تلاش کرده در سه دهه گذشته این موضوع به صورت مسالمت آمیز برطرف شود، در عین حال ما فکر می کنیم که کاملاً مسیر شناخته شده و روشنی است، طرح ایران که به پایتخت ها ارایه شد با فضایی که پیش می رود هم پوشانی دارد. مرزهای جغرافیای ایران و منطقه هیچ تغییری نکرده و این اتفاق در آینده نیز نخواهد افتاد.

در حال تکمیل…
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی