امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۲۵۲۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۶

ساعت کار شعب بانکی از اول آذر

براساس آنچه صبح امروز به شبکه بانکی ابلاغ شده است تغییر مجددی در ساعت کار شعب ابلاغ نشده و از اول آذر ارائه خدمت به مشتریان در شعب بانکی از هشت صبح تا ساعت ۱۴ و در روزهای پنج‌شنبه از هشت صبح تا ۱۲ ادامه خواهد یافت.
خرداد: در هفته جاری با ابلاغ مصوبه ایجاد محدودیت‌های تازه کرونایی از اول آذرماه، تمام گروه‌های شغلی تعیین تکلیف شدند.

بر اساس این مصوبه مشاغل در سه دسته تقسیم‌بندی شده‌اند. دسته‌ای که جز مشاغل ضروری‌تر تلقی شده و بدون تعطیلی به کارشان ادامه می‌دهند. دسته دوم مشاغلی هستند که فقط در شهرهایی با وضعیت قرمز تعطیل می‌شوند و گروه سوم مشاغلی هستند که در تمام شهرهای ایران و در این دو هفته تعطیل هستند.
ادارات نیز قرار شد در شهرهای قرمز با یک‌سوم، در شهرهای نارنجی با نصف و در شهرهای زرد با دوسوم نیرو فعالیت خود را ادامه دهند. در این میان تنها گروهی که بلاتکلیف ماندند بانک‌ها بودند.

چرا که بخاطر شرایط متفاوت آن‌ها با سایر ادارات مدیران بانکی آن‌ها را از سایر مشاغل اداری مستثنا می‌دانستند. بنابراین منتظر دستوری جداگانه برای تعیین تکلیف شبکه بانکی از سوی ستاد مبارزه با کرونا بودند.

در نهایت دیروز شورای پول و اعتبار در جلسه خود به منظور حفظ سلامت کارکنان نظام بانکی و تداوم خدمت‌رسانی به عموم مردم مقرر کرد، شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری در مناطق قرمز، حداکثر با یک دوم نیروی انسانی شاغل در آن شعب به فعالیت خود ادامه دهند.

اما ساعت کاری شعب بانکی که از اول خردادماه کوتاه‌تر شده است، از اول آذر به چه صورت خواهد بود؟

براساس آنچه صبح امروز به شبکه بانکی ابلاغ شده است تغییر مجددی در ساعت کار شعب ابلاغ نشده و از اول آذر ارائه خدمت به مشتریان در شعب بانکی از هشت صبح تا ساعت 14 و در روزهای پنج‌شنبه از هشت صبح تا 12 ادامه خواهد یافت.

منبع: تجارت نیوز

برچسب ها: شبکه بانکی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی