امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۲۶۵۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵

بایدن خواستار کمک اضطراری برای مقابله با کرونا در آمریکا شد

خرداد: جو بایدن رییس جمهوری منتخب آمریکا در انتخابات ۲۰۲۰، درخواست کمک فوری برای مقابله با کرونا را به کنگره ارائه کرده است.

به گزارش  شبکه رادیویی صدای آمریکا، یکی از مشاوران ارشد بایدن ضمن هشدار نسبت به اینکه دیگر جایی برای تاخیر نیست، اعلام کرد که بایدن از کنگره خواسته تا پیش از پایان سال میلادی میلیاردها دلار کمک اضطراری برای مقابله با کووید-۱۹ تصویب شود.  
جن پساکی مشاور بایدن این اظهارات را پیش از دیدار رو در روی بایدن با نانسی پلوسی رییس مجلس نمایندگان آمریکا و چاک شومر رهبر دموکرات‌ها در سنای آمریکا مطرح کرد. بایدن همراه با کاملا هریس معاون خود با هر دوی آنها بعدازظهر جمعه در دفتر مرکزی خود در ویلینگتون در ایلات دلاور ملاقات داشت.
مساله ارایه کمک‌های مالی به مردم و کسب و کارهای آمریکا در دوره همه‌گیری ویروس کرونا در چند هفته آخر باقی مانده تا پایان سال جاری میلادی هنوز مشخص نیست. پلوسی در یک نشست خبری پیش از دیدار خود با بایدن و هریس گفت که مذاکرات روز پنجشبه با میچ مک کانل رهبر اکثریت جمهوریخواه سنا و رهبر جمهوریخواهان مجلس نمایندگان در این مورد، نتیجه‌ای به دنبال نداشته است.

در آمریکا ۱۲ میلیون و ۷۵ هزار و ۲۴۳ نفر مبتلا و ۲۵۸ هزار و ۳۶۳ نفر فوت کرده اند.
برچسب ها: بایدن ، کرونا ، آمریکا
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی