امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۲۷۴۴
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷

ربیعی: محدودیت‌های جدید کرونایی موفقیت‌امیز بوده / ورودی‌ها به بیمارستان‌ها کاهش یافته

سخنگوی دولت گفت:مرغ به قیمت مصوب بازخواهد گشت و ۳۲۰ تن مرغ وارد بازار شده است.
به گزارش خرداد به نقل از تسنیم، علی ربیعی سخنگوی دولت در نشست هفتگی خود با خبرنگاران با اشاره به تشکیل جلسات هیئت دولت با موضوع بودجه گفت: به نحوی بودجه ریزی انجام شدکه در سال‌های ۹۷، ۹۸ و ۹۹ دچار عدم تعادل نشدیم و فشاری به بانک مرکزی نیاورده شود. در واقع پول پرفشار به بازار وارد نکردیم.

وی افزود: دولت خود را در بودجه ۱۴۰۰ کوچک‌تر می‌کند.

سخنگوی دولت همچنین تصریح کرد: اکنون ۸۰ درصد روستا‌های کشور به آب سالم دسترسی دارند.

ربیعی همچنین با اشاره به افزایش قیمت مرغ در بازار گفت: مرغ به قیمت مصوب بازخواهد گشت. وزارت جهاد ۳۲۰ تن مرغ گرم و منجمد را با قیمیت ۱۸ هزار ۵۰۰ تومان به بازار وارد کرده و آثار آن را خواهیم دید.

سخنگوی دولت با موفقیت‌امیز خواندن طرح اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی در سطح کشور گفت: بر اساس اطلاعاتی که به دست آمده ورودی‌ها به بیمارستان‌ها کاهش یافته است. در تهران حدود ۳۰۰ هزار مسافر در مترو و اتوبوس کاهش داشته‌ایم. در کل کشور در روز اول طرح متوسط تردد ساعتی وسایل نقلیه ۳۸/۳ نسبت به هفته قبل از آغاز طرح کاهش داشته است.
برچسب ها: ربیعی ، سخنگوی دولت
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی