امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۲۷۶۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

کرملین: پوتین واکسن کرونا نزده است

خرداد: دیمیتری پسکوف سخنگوی رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه واکسن کرونا نزده است.

 به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، پسکوف در جمع خبرنگاران در واکنش به این سوال که چرا رئیس جمهوری روسیه تاکنون واکسن کرونا نزده است،  خاطرنشان کرد که پوتین در مقام رئیس جمهوری روسیه نمی تواند به عنوان داوطلب در واکسیناسیون کرونا شرکت کند.

وی افزود: در روسیه هنوز واکسیناسیون عمومی کرونا شروع نشده است و بدیهی است که رئیس جمهور به عنوان داوطلب نمی تواند در واکسیناسیون شرکت کند.

پسکوف تصریح کرد: رئیس جمهور نمی تواند از واکسنی که مجوز برای تزریق آن صادر نشده است استفاده کند.  

وی ادامه داد: در زمان حاضر مراحل آزمایش واکسن کرونا در حال انجام است و در آینده اگر لازم بداند در این مورد (تزریق واکسن کرونا) اعلام خواهد کرد.

در زمان حاضر حدود ۴۰ هزار نفر به عنوان داوطلب در آزمایش نهایی واکسن نخست کرونا در روسیه به عنوان اسپوتنیک وی شرکت می کنند.

تاتیانا گولیکووا معاون نخست وزیر و رئیس ستاد مبارزه با کرونا در روسیه اعلام کرده است که واکسیناسیون کرونا در روسیه در سال ۲۰۲۱ انجام خواهد گرفت. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی