امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۲۷۸۸
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۵

ابلاغ مصوبه افزایش فوق العاده جذب کارکنان وزارت اطلاعات تا ۵۰ درصد

معاون اول رئیس جمهور مصوبه افزایش فوق العاده جذب کارکنان وزارت اطلاعات تا میزان ۵۰ درصد را برای اجرا به وزارت مذکور و سازمان‌های برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.
خرداد: معاون اول رئیس جمهور مصوبه افزایش فوق العاده جذب کارکنان وزارت اطلاعات تا میزان ۵۰ درصد را برای اجرا به وزارت مذکور و سازمان‌های برنامه و بودجه کشور و اداری و استخدامی کشور ابلاغ کرد.

به گزارش خرداد به نقل از تسنیم، هیئت وزیران در جلسه 28 آبان 1399 به پیشنهاد وزارت اطلاعات و به استناد قانون نظام هماهنگ پرداخت کارکنان دولت و قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه و تأیید شورای حقوق و دستمزد، با افزایش فوق العاده جذب کارکنان وزارت اطلاعات موافقت کرد.

بر اساس این تصمیم، فوق العاده جذب فوق از تاریخ یکم مهر ماه 1399 تا میزان 50 درصد با تشخیص وزیر اطلاعات از محل منابع و اعتبارات مصوب مربوط آن وزارتخانه و با رعایت بخشنامه سازمان برنامه و بودجه کشور افزایش می‌یابد.
برچسب ها: وزارت اطلاعات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی