امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۲۸۹۷
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۶

وزیر اسرائیلی: هیچ مدرکی از فردی که دانشمند هسته‌ای ایرانی را کشته ندارم

خرداد: یکی از وزرای نزدیک به نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد که مدرک و نشانه‌ای از اینکه چه کسی محسن فخری زاده را در تهران ترور کرده است در دست ندارد.

به گزارش خرداد، شفقنا به نقل از آرتی عربی، «تزاچی هانگبی» وزیر امور حل و فصل رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) در مصاحبه ای تلویزیونی اعلام کرد که مدرک و نشانه ای از فردی که ترور شهید محسن فخری زاده، دانشمند دفاعی و هسته ای ایران را انجام داده است در دست ندارد.

او که یکی از افراد نزدیک به بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی است، گفت: هیچ مدرک و نشانه ای از اینکه چه کسی این کار را انجام داد است ندارم و این به معنای این نیست که چون مسئول هستم سخنی نمی گویم بلکه برای این است که واقعا مدرکی ندارم.

رسانه های رژیم صهیونیستی صبح امروز شنبه اعلام کردند که تمام سفارتخانه ها این رژیم در سراسر جهان سطح امنیتی و هشدار را افزایش داده‌اند.

محسن فخری زاده، معاون وزیر دفاع و دانشمند هسته ای ایران بعدالظهر روز جمعه در آبسرد دماوند در حمله ای تروریستی به شهادت رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای
خواندنی