امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۲۹۳۵
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۸

وزیر اطلاعات اسرائیل: نتانیاهو به دخالت تل آویو در ترور فخری زاده اشاره‌ای نکرده است

خرداد: وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی مدعی شد که نخست وزیر این رژیم هیچ اشاره‌ای به دخالت تل آویو در ماجرای ترور«محسن فخری زاده» نکرده است.

به گزارش خرداد به نقل از فارس، وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در گفت‌و‌گو با یکی از رسانه‌های این رژیم مدعی شد نخست وزیر رژیم اسرائیل در سخنان اخیر خود اشاره ای به دخالت در ترور «محسن فخری زاده» دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران نکرده بود.

به گزارش وبگاه «تایمز اسرائیل» «الی کوهن» وزیر اطلاعات رژیم اسرائیل در گفت‌و‌گو با رادیو ارتش گفت که «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر(رژیم) اسرائیل در سخنان اخیر خود (روز جمعه) در مورد دستاوردهایش هیچ اشار‌ه‌ای به دخالت تل آویو در ماجرای ترور محسن فخری زاده نکرده بود.

کوهن افزود: «او در حال اشاره به گفت‌گوهایش با کشورهایی بود که پیشتر اسرائیل با آن‌ها رابطه نداشت.»

وزیر اطلاعات رژیم اسرائیل در ادامه با گستاخی گفت:«حذف محسن فخری زاده از جهان به خاورمیانه و تمام جهان کمک کرد. هرکسی که در ساخت جنگ افزار اتمی نقش فعال داشته باشد، محکوم به نابودی است.»

این در حالی است که یک مقام اطلاعاتی غربی شنبه شب به صراحت گفت که ترور «محسن فخری زاده» دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران نقشه دیرباز رژیم صهیونیستی برای خرابکاری در برنامه هسته‌ای ایران بوده است.

یک مقام اطلاعاتی غرب که به‌نام وی هیچ اشاره‌ای نشده نیز شنبه شب در گفت‌‌وگو با «شبکه 12 تلویزیون» رژیم اسرائیل گفت، کشتن دانشمند برجسته هسته‌ای ایران اوج برنامه بلند مدت اسرائیل برای خرابکاری در برنامه هسته‌ای ایران بود.

روزنامه «یدیعوت آحارونوت» روز شنبه با استناد به اظهارات روز جمعه بنیامین نتانیاهو بعد از این ترور اشاره کرد و نوشت که این اظهارات نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی می‌تواند اشاره تلویحی به دست داشتن این رژیم در ترور دکتر محسن فخری زاده باشد
برچسب ها: نتانیاهو ، اسرائیل
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی