امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۳۰۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۲

ستاری: شرکت‌های دانش بنیان نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می‌آورند

خرداد: معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با تاکید بر اینکه نوآوری‌ها در بالا بردن بنیه دفاعی کشور موثر است، گفت: شرکت‌های دانش بنیان توانایی دارند تا محصولات دفاعی را با نوآوری جدید برای کشور بسازند.

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، سورنا ستاری در حاشیه رونمایی از نمایشگاه دستاوردهای تحقیقاتی و صنعتی نیروی دریایی ارتش اظهار کرد: شاهد اتفاقات خوبی در نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی ارتش بودیم.

معاون علمی و فناوری رییس جمهوری اظهار داشت: در بخش تجهیزات دفاعی بازار بسیار خوبی برای شرکت‌های دانش بنیان است و تکنولوژی‌های شرکت‌های دانش بنیان می‌تواند در زندگی روزمره مردم دیده شود.

وی خاطرنشان کرد: در نمایشگاه نیروی دریایی ارتش در حوزه‌های آی تی، مخابراتی، ساخت قطعات شاهد  تجهیزات جدید و به روزی بودیم و از این پیشرفت‌ها بسیار خرسندیم.

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری درباره بهره مندی صنایع دفاعی در حوزه  دانش بنیان گفت: این یک تغییر راهبردی است و کارخانه‌جات زیادی در حوزه نظامی داریم که زیر مجموعه ارگان‌های نظامی مختلف در حال فعالیت هستند.

وی با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان  نوآوری را در حوزه دفاعی به ارمغان می آورند، ادامه داد: بسیاری از این  روش‌ها در حوزه غیر دفاعی و زندگی روزمره مردم استفاده می‌شود.

ستاری با تاکید بر اینکه نوآوری‌ها در بالا بردن بنیه دفاعی کشور موثر است، خاطر نشان کرد: شرکت‌های دانش بنیان توانایی دارند تا محصولات دفاعی را  با نوآوری جدید برای کشور  بسازند.
برچسب ها: ستاری
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی