امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۳۶۴۹
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
تعداد نظرات: ۱ نظر

بازتاب سخنان اخیر روحانی در آمریکا / واکنش دولت بایدن به مواضع ایران

مدیر اجرایی انجمن کنترل جنگ‌افزار در واشنگتن، بازتاب اظهارات رئیس جمهوری ایران را مثبت ارزیابی کرد و گفت دولت جدید امریکا آماده بازگشت به تعهدات برجامی است تا با برداشتن تحریم‌های اساسی دوره ترامپ، ایران از منافع اقتصادی توافق هسته‌ای برخوردار شود.
به گزارش خرداد به نقل از ایرنا، «دریل کیمبال» افزود: در ماه ژانویه یک حامی اساسی برجام وارد کاخ سفید خواهد شد. این یک فرصت مهم برای بازگشت دو کشور به اجرای کامل تعهدات برجامی است. همچنین آقای روحانی می‌داند که بایدن تحریم‌های هسته‌ای را برخواهد داشت. البته این کار به اجرای کامل برجام توسط ایران هم بستگی خواهد داشت.

این کارشناس خلع سلاح در امریکا اضافه کرد: سخنان روحانی بازتاب خوبی در اینجا (امریکا) داشت که نشان می‌دهد ایران هم آماده اجرای برجام است که مورد استقبال دولت بایدن و مقام‌هایی است که بزودی وارد دولت بعدی می‌شوند.

کیمبال گفت: بایدن از اختیار اجرایی برای برداشتن همه تحریم‌هایی برخوردار است که رئیس جمهوری اوباما در ژانویه ۲۰۱۶ پس از برجام برداشته بود. آنها ممکن است که تحریم‌های دیگری که ترامپ تحت عناوین مختلف وضع کرده است که مرتبط به برنامه هسته‌ای ایران نیست را هم مورد ارزیابی قرار دهند. این بخشی از گفت‌وگوهای آینده میان نمایندگان رئیس جمهوری روحانی و رئیس جمهوری بایدن خواهد بود.
برچسب ها: آمریکا ، روحانی
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۱
سعید
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۹/۲۷
0
0
ایشون کاملا درست گفته ، همه تحریم هایی را که اوباما برداشت را بایدن هم بر میدارد . تنها مشکل اینجاست که اوباما هیچ تحریمی را برنداشت که هیچ ، کلی هم تحریم جدید اضافه کرد . خب این تحلیگر هم در پی سخنان آقای روحانی که گفته بودند به روز پیش از ریاست جمهوری ترامپ برگردیم ، از خدا خواسته همان حرف ها را تکرار کرده .
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی