امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۵۴۸۸
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۵

هادی غفاری: نان برخی در فحاشی به روحانی است

مثل همه مردم یا خیلی از مردم که به دنبال معاش هستند، نان این‌ها هم در این کار است. مساله دیگر این است که شاید نه همه، ولی بخشی از حاکمیت بدش نمی‌آید که با صراحت یا با کنایه از این حرف‌ها زده شود. به نظر من این‌ها ولایت مدار نیستند و نان را به نرخ روز می‌خورند.
به گزارش خرداد ، برنا نوشت  یک چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: من آدم واقع بینی هستم و عقیده دارم امروز لباس روحانیت با لباس ۵۰ سال پیش خیلی فرق دارد.

«هادی غفاری»، فعال سیاسی اصلاح طلب، در رابطه با توهین به رئیس جمهور در صدا و سیما توسط یک روحانی گفت: من آدم واقع بینی هستم و عقیده دارم امروز لباس روحانیت با لباس ۵۰ سال پیش خیلی فرق دارد. سابق بر این حوزه‌های ما مطهری، بهشتی و علامه جعفری تربیت می‌کرد و امروز از این‌ها تربیت می‌کند. البته من نمی‌گویم همه اینطور هستند، ولی از این قشر زیاد تربیت شده است.

او افزود: مثل همه مردم یا خیلی از مردم که به دنبال معاش هستند، نان این‌ها هم در این کار است. مساله دیگر این است که شاید نه همه، ولی بخشی از حاکمیت بدش نمی‌آید که با صراحت یا با کنایه از این حرف‌ها زده شود. به نظر من این‌ها ولایت مدار نیستند و نان را به نرخ روز می‌خورند.

غفاری تاکید کرد: اگر فردا حکومت به آقای روحانی بها بدهد و از دولت چیزی به این‌ها برسد این‌ها در حد اعجاز از او تعریف می‌کنند.

او اضافه کرد: اگر این هتاکی نسبت به رییس یک قوه دیگر انجام می‌شد با گوینده برخورد می‌کردند و گاهی در کمتر از این حد هم شکایت و فرد محکوم می‌شد. مثلا کسی در مورد قم حرفی زده و گفته که کرونا از قم آمده است در دادگاه برای معاون وزیر یا سخنگوی بهداشت و درمان، پرونده ایجاد کردند، چون گفته بود این بیماری از قم شروع شده است.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی