امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۵۷۱۴
تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۲

آیا اسرائیل در باتلاق واکسن‌های «فایزر» گرفتار شده است؟

رسانه‌های رژیم صهیونیستی در گزارشی که امروز دوشنبه منتشر شد، اعتراف کردند شرایط شیوع و تلفات بیماری کرونا بعد از آغاز واکسیناسیون به شدت بدتر از گذشته شده است.
خرداد: به نوشته روزنامه یدیعوت احارانوت ، برای اولین بار از زمان شیوع ویروس کرونا شمار مرگ های این بیماری دیروز یکشنبه به 57 نفر رسید تا آمار تلفات این بیماری طی 24 روز ژانویه از هزار نفر گذشته و به 1055 نفر برسد.

 این روزنامه همچنین فاش کرد برای پایین نگه داشتن شمار مبتلایان از دو روز پیش دستور عدم اعلام سریع نتایج آزمایشات انجام شده،صادر شده است.

 یسرائیل هیوم دیگر روزنامه عبری زبان رژیم صهیونیستی هم با اشاره به عبور شمار تلفات ویروس کرونا در ماه ژانویه از هزار نفر به هویت شماری از قربانیان جدید کرونا پرداخت.

این روزنامه عبری زبان در یادداشتی به قلم یکی از پزشکان هم نوشت باید اعتراف کرد فعلا تنها راه جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، ماسک است و مردم نباید چندان به واکسیناسیون اعتماد کنند.

پروفسور دان آدریکا یکی از پزشکان بیمارستان شیبا در سرزمین های اشغالی تاکید می کند با وجود آنکه واکسنهای ساخته شده توسط شرکت هایزر و مودرنا امروز می تواند یک تحول بسیار حایز اهمیت به شمار رود ، اما به تدریج  این نگرانی در ما ایجاد می شود که نمی توانند راه حل ایده آلی برای مقابله با ویروس کرونا باشند.

این پزشک اعلام کرد احتمالا ویروس کرونا برای دور زدن سیستم ایمنی بدن که توسط این واکسن ها ایجاد شده جهش پیدا کرده باشد!!

شبکه هفت تلویزیون رژیم صهیونیستی هم گزارش داد ویروس کرونا همچنان در اسرائیل(مناطق  اشغالی) در حال رکورد شکنی است به طوری که شمار مبتلایان از مرز 600 هزار نفر عبور کرده است ، افرادی که نیاز به دستگاه های تنفس مصنوعی هستند به شدت افزایش پیدا کرده اند و 9.3 درصد از آزمایش های انجام شده، مثبت می شوند.

روزنامه هاآرتص هم تیتر یک شماره امروز خود را به این ناکامی اختصاص داده و در این باره نوشت : برای نخست وزیر و وزیر بهداشت که تلاش می کردند انتقال واکسنها را به عنوان موفقیت عملکرد خود نشان دهند، تعطیلی فرودگاه بن گوریون تل آویو و درگیری که با جامعه ارتودوکسها دارند شکستی بزرگ به شمار می رود، به خصوص که نتانیاهو قول داده پیش از انتخابات ماه مارس آینده شرایط اسرائیل به وضعیت عادی بازگردد. 
برچسب ها: اسرائیل ، فایزر
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی