امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۶۹۴۹
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶

واکنش وکیل یاشار سلطانی به خبر خبرگزاری فارس

وکیل یاشار سلطانی در واکنش به انتشار رای دادگاه بدوی که با شکایت محمدباقر قالیباف علیه این روزنامه‌نگار در آذرماه برگزار شده بود، این اقدام را «تخلف» و «قابل پیگرد قضایی» عنوان کرد.
به گزارش خرداد ، خبرگزاری فارس روزگذشته در حالی از قول وکیل محمدباقر قالیباف اعلام کرد که یاشار سلطانی به دلیل نشر اکاذیب در مورد موکل او در چند توئیت به تحمل ۱۳ ماه و یک روز حبس محکوم شده است که علی مجتهدزاده، وکیل یاشار سلطانی روزنامه‌نگار امروز- پنج شنبه- در توئیتی نوشت که با توجه به غیرقطعی بودن رای و قرار داشتن پرونده در مرحله تجدیدنظر، اقدام وکیل قالیباف و خبرگزاری فارس، تخلف و قابل پیگرد قضایی است.

علیرضا شریفی، مدیرکل روابط عمومی مجلس، روز ۲۲ مرداد از ارائه دادخواست علیه کسانی خبر داده بود که از آنها به عنوان «تخریب‌کنندگان جایگاه مجلس» نام می‌برد.

چند روز پس از آن مشخص شد که منظور آقای شریفی شکایت از مصطفی میرسلیم،‌ نماینده مجلس و یاشار سلطانی، صدرا محقق و وحید اشتری، سه فعال رسانه‌ای در ارتباط با موضوع رشوه ۶۵ میلیارد تومانی در زمان حضور قالیباف در شهرداری تهران بود.

 
برچسب ها: یاشار سلطانی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی