امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۰۳۴
تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
فعال سیاسی اصولگرا:

حداد عادل به گونه ای رفتار می کند که انگار پدر ماست

آیا روحانیت مبارز برای وحدت باید از حداد و چمران اجازه می گرفت؟
خرداد: هادی ثروتی نوشت: جناب حداد عادل عزیز؛ جنابعالی برای برادران انقلاب محترم می باشید اما در سخنرانی اخیرخویش ؛ در جایگاه خاصی خود را فرض کرده و چنان تحلیل می‌کنید کانهم شما ودیگر پدران سالار آن شورا متولی و پدر ما هستید.

به دنبال بالا گرفتن اختلاف بین شورای وحدت و شورای ائتلاف هادی ثروتی، فعال و تحلیلگر سیاسی عضو جمعیت یاران انقلاب اسلامی - در مطلبی خطاب به حداد عادل نوشت: سلام بر پدر عزیز جناب حداد عادل. بنده بعنوان فرزندی از جریان اصولگرایی و امام و ولایت با شما صحبت میکنم واگر ضرورت نمی دانستم و جریانهای دیگر سواستفاده نمی‌کردند با شما درد دل اصولگرایی را بیش ازاین شکوه میکردم.

 جناب حداد عادل عزیز؛ جنابعالی  برای برادران انقلاب محترم می باشید اما در سخنرانی اخیرخویش ؛ در جایگاه خاصی خود را فرض کرده و چنان تحلیل می‌کنید کانهم شما ودیگر پدران سالار آن شورا متولی و پدر ما هستید  و دیگران...درحالیکه اگر به صراط امام (ره ) می‌بودید ، امام بزرگوار جامعه روحانیت و جامعه مدرسین را شاخص نقشه راه نظام قرار داده اند و سخنان سخیف جنابعالی به نوعی انحراف از دیدگاه امام و کم ارزش دانستن ومحورنبودن این تشکیلات قبل از انقلاب است دربرابر جریانهای تازه متولد شده و مدعی و پدر...

فرموده اید که روحانیت مبارز خودش راه افتاده و مستقل دارد اقدام می‌کند که محور وحدت شود، جناب حداد ؛باید روحانیت از چه کسی اجازه می گرفت که محور وحدت شود ، از هویت های پایین تر از خود یا ائتلاف و....یا باید ازاشخاصی همچون چمران و شما برادر عزیز و ...فکر می‌کنید که خود و تشکیلات خودخوانده اتان را که بنده در جمنا شاهد دسته گلهای به آب داده در شهر آفتاب و سایر مقاطع و انتخابات ها ی ائتلاف بوده ام  وتمایل به ذکر آن ندارم ؛ باید به علما اجازت می فرمودید که امرشان حلیت پیدا کند ؟ 

آنجا که روحانیت امر متولی بودن خود را رها کرد متولیان محل تامل داعیه پدری پیدا کردند و سنگ زیرین آسیاب شدند وسیاسی کاری هایی شد که از ذهن مردم در مجلس و ...دور مانده است.

شما خودتان دیگران را تعریف نمی‌کنید و به تعبیری بحساب نمی‌آورید و بعد مدعی می‌شوید. در بحبوحه انتخابات قبلی پایداری دعوت به همایش کرد و ۱۵۰ نفر در مسجد امام صادق (ع) جمع شدند .در حالیکه جمعیت یاران انقلاب در انتخابات قبل شما را دعوت کر د وبیش از ۷۰۰ نفر در سالن مسجد امام صادق(ع) جمع شدند درحالی که به شما  تذکرداده شد که چنین همایشی را هیچکدام از احزاب شما نمی‌توانستند برگزار کنند و شخص بنده ازشما خواستم که این جمعیت را جدی بگیرید اما شما نه تنها جدی نگرفتید و حتی شخص زریبافان را درلیست نگذاشتید بلکه باعث تفرق سایر جریانهای انقلابی شدید.

راستی آقای حداد؛ تابحال شما  و پدرهای متولی دیگر ازخود پرسیده اید که چرا بیش از ۴۰ حزب و جمعیت و جبهه هایی چون جبهه انقلاب و یاران انقلاب و...که ساختاری کشوری دارند و توسط دوستان شما به حاشیه رفته اند تلاش میکنند و شورای وحدت را تشکیل میدهند؟ 

برادر عزیزم؛ بنده بیش از این نمی‌گویم که نااهلان نامحرمان سو استفاده نکنند. لطفا آسیب شناسی بفرمائید و سپس بر جایگاه اجماع بنشینید برعلمای روحانیت که یحتمل درحرکت خالی از اشکال هم نیستند قضاوت کنید. به امر امام بازگردید که روحانیت نباشد شما نقشتان باز تعریف خواهد شد و پدرهای پیرامون شما را به خواب هایی که در آینده تفسیر خواهد شد رهنمون خواهند کرد و ...

تلک شقشقه هدرت ثم قرت.

برادر وارادتمند شما .ثروتی.
برچسب ها: حداد عادل
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی