امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۱۲۴
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۷

مدیرمسئول روزنامه نزدیک به سپاه توافق ایران و آژانس را «هوشیارانه» خواند

عبدالله گنجی با وجود واکنش‌های تند مجلس یازدهمی‌ها درباره بیانیه شب گذشته ایران و آژانس انرژی اتمی از بیانیه مشترک ایران و آژانس حمایت کرد و آن را هوشمندانه خواند.
خرداد: مدیرمسئول روزنامه جوان از بیانیه مشترک ایران و آژانس حمایت کرد. در حالی‌که در مجلس مواضع تندی علیه بیانیه دیشب ایران و آژانس گرفته می‌شود، عبدالله گنجی، مدیرمسئول روزنامه جوان (نزدیک به سپاه) در توییتی توافق دیشب ایران و آژانس را «هوشیارانه» خواند و از آن ابراز رضایت کرد.

 

عبدالله گنجی در حساب کاربری خود در توییتر در واکنش به بیانیه مشترک ایران و آژانس و ازامشب نظارتهای فراپادمانی تصمیم گرفته شده در این خصوص نوشت: از امشب نظارتهای فراپادمانی متوقف میشود و مصوبه مجلس اجرایی خواهد شد.

 

او در ادامه تاکید کرد: ضبط ۳ ماهه دوربین ها توسط خود ایران هوشمندانه است.هم فرصت مجدد برای کسانی است که ممکن است فردا بگویند یک ماه (استقرار بایدن) برای لغو تحریمها فرصت کمی بود هم باعقب راندن آژانس نسبت به گذشته، مدیرش راضی برگشت.
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی