امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۱۳۵
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۶

طرح دو فوریتی مجلس انقلابی برای لغو توافق ایران و آژانس/ کریمی قدوسی: در حال جمع آوری امضاء هستیم

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی جدید در قوه مقننه برای رد تفاهم‌نامه سازمان انرژی اتمی با آژانس بین‌الملی انرژی اتمی خبر داد و گفت: با توجه به اینکه بحث بودجه را در پیش داریم این طرح با قید دو فوریت تدوین شده تا بررسی بودجه متوقف و این موضوع بررسی شود.
خرداد: محمد جواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی جدید در قوه مقننه برای رد تفاهم نامه سازمان انرژی اتمی با آژانس بین الملی انرژی اتمی خبر داد.
 

نماینده مشهد در مجلس از تدوین طرح دوفوریتی مجلس برای لغو تفاهم نامه با آژانس خبر داد.

 

محمدجواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از تدوین طرحی جدید در قوه مقننه برای رد تفاهم نامه سازمان انرژی اتمی با آژانس بین الملی انرژی اتمی خبر داد.

 

وی ادامه داد: این طرح را نمایندگان در حال امضا کردن هستند تا پس از نهایی شدن، آن را به هیئت‌رئیسه تقدیم کنیم.

 

نماینده مشهد در مجلس اضافه کرد: با توجه به اینکه بحث بودجه را در پیش داریم این طرح با قید دو فوریت تدوین شده تا بررسی بودجه متوقف و این موضوع بررسی شود.

 

منبع: انتخاب
برچسب ها: کریمی قدوسی
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای
خواندنی