امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۱۴۴
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۶

احمدی بیغش: وقتی امضای ۲۰۰ نماینده مجلس برای سوال از رئیس جمهور گم شد باید فکر امروز را می کردیم

نماینده شازند در مجلس گفت: از ابتدای کار مجلس تعامل و برادری خود را با دولت حفظ می‌کردیم.
خرداد: محمود احمدی بیغش نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (دوشنبه، 4 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی اظهار داشت: از نمایندگان مجلس که تقریبا همه به اتفاق، مصوبه صبح را امضا کردند و نشان دادند که با هیچ کسی حتی شخص اول اجرایی مملکت تعارف ندارند، هرکسی بخواهد از قانون تخطی کند و به مردم ایران دهن کجی کند قطعا باید با آن برخورد کرد.

وی افزود: از ابتدای کار مجلس ضمن اینکه باید تعامل و برادری خود را با دولت حفظ می کردیم اقتدار خود را نیز باید حفظ کنیم.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به امضای بیش از 200 نفر از نمایندگان برای سوال از رئیس جمهور، تصریح کرد: امضای این 200 نفر کجا گم شده است، باید می‌دانستیم که این دولت می پندارند که مجلس اراده‌ای برای برخورد با قانون شکنی ها ندارد.

احمدی بیغش اظهار داشت: درست است که امروز شکایت دولت را به قوه قضائیه برده اید اما نفس عمل دولت در این کار غلط که مجددا به عزت مردم خیانت کرده است بدتر از اصل کار است.

وی گفت: مجلس به دلیل این دهن کجی که رئیس جمهوری به مردم ایران کرده است حتما باید تا انتهای کار این موضوع را دنبال کند و رئیس جمهور، وزیر خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی به باید محکمه کشیده شوند.

نماینده شازند در مجلس افزود: مردم ایران صدها هزار شهید تقدیم این انقلاب کرده اند نه برای اینکه عده ای واداده به خیال خام خودشان عزت مردم را بفروشند.
برچسب ها: احمدی بیغش
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی