امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۱۷۹
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

قیمت ارز، دلار، یورو، سکه و طلا ۱۳۹۹/۱۲/۰۵

قیمت دلار، قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه ۵ اسفند ۹۹ را در جدول زیر مشاهده کنید.

خرداد: سکه دیروز ۲۳۰ هزار تومان افت قیمت را به ثبت رساند و به بهای ۱۰ میلیون و ۹۷۰هزار تومان رسید. چنین افتی در شرایطی صورت گرفت که بهای اونس طلا تا ساعت ۸ بعدازظهر در بازارهای جهانی روندی صعودی داشت و از مرز هزار و ۱۸۰ دلاری عبور کرده بود. شاید اگر افزایش بهای طلای جهانی نبود، فلز گرانبهای داخلی افت بیشتری را نیز به ثبت می‌رساند.

با این حال، برخی از فعالان باور داشتند که بازار همچنان درگیر سودگیری معامله‌گران از خریدهای پیشین است. این گروه اعتقاد دارند، دلار در صورتی که از کانال ۲۴ هزار تومانی نیز پایین برود، در محدوده ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومانی مورد حمایت قرار خواهد گرفت. آنها باور دارند، تا زمانی که تحریم‌ها به‌صورت کامل لغو نشوند، امکان افت قیمت دلار به‌صورت جدی وجود نخواهد داشت. آنچه مسلم است بازار در روزهای اخیر بیشتر از قبل نسبت به اخبار سیاسی حساس شده است.

نوعقیمت (ریال)
دلار۲۴۱,۸۸۰
یورو۲۹۲,۳۴۰
پوند۳۴۷,۲۸۰
درهم امارات۶۷,۶۰۰
سکه بهار آزادی۱۰۶,۹۷۹,۰۰۰
سکه طرح جدید۱۰۹,۵۱۰,۰۰۰
نیم سکه۶۳,۵۰۰,۰۰۰
ربع سکه۴۰,۵۰۰,۰۰۰
سکه گرمی۲۳,۹۳۰,۰۰۰
گرم طلای 18۱۰,۷۲۱,۰۰۰
گرم طلای 24۱۴,۲۹۵,۰۰۰
مثقال طلا۴۶,۴۳۰,۰۰۰
انس طلا (دلار)۱,۸۱۱.۸۲
پلاتین (دلار)۱,۲۷۹.۳۵
انس نقره (دلار)۲۸.۱
برچسب ها: قیمت ارز ، دلار ، یورو ، سکه
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی