امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۲۷۷
تاریخ انتشار: ۰۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶

واعظی: مجلس انقلابی نباید صدای این حجم از توهین به دولت و مسئولین را به خارج می فرستاد

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: انتظار ما از مجلس این بود که اگر به دنبال تعامل بودند، صدای این حجم از توهین به دولت و مسئولین را به خارج نفرستند؛ این کار صحیح نبود.
محمود واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طبیعی است که از پنجم اسفند ماه پروتکل الحاقی که داوطلبانه در برجام پذیرفته بودیم، متوقف کردیم.

 

وی عنوان کرد: یکبار در گذشته با آژانس صحبت کردیم و این مدارک مربوط به گذشته است و پرونده آن بسته شده است. چیزی که مطرح می‌شود، اتفاق جدیدی نیست.

 

رئیس دفتر رئیس‌جمهور در رابطه با ماموریت مجلس برای پیگیری وضعیت آژانس تصریح کرد: انتظار ما از مجلس این بود که اگر به دنبال تعامل بودند، صدای این حجم از توهین به دولت و مسئولین را به خارج نفرستند. این کار صحیح نبود.

 

واعظی تاکید کرد: ما بر اجرای قانون مصمم بودیم برای اینکه به کشورهای دیگر بگوییم، دولتی که سر کار است اگر قانون خود را اجرا نکند، به آنچه خودش هم می‌گوید پایبند نیست. این قانون را به خوبی اجرا کردیم.

 

وی در رابطه با حوادث رخ داده در سراوان، گفت: اقدامات رسمی از ناحیه مردم تحت عنوان طرح رزاق صورت گرفته است که متاسفانه گویا افراد دیگری هم از این دو مسیر سوخت را منتقل می‌کنند و از جای دیگر وارد می‌کنند. این بار قصد داشتند از مرز اصلی آن را وارد کنند که نتیجه آن بروز درگیری و اخباری است که شنیده شده است.

 

منبع: مهر
برچسب ها: واعظی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی