امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۴۲۰
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۷

سالک: تنها راه برنده شدن اصولگرایان، حضور رئیسی است / باید فضای مجازی را مدیریت کنیم تا سونامی انتخابات به وجود نیاید

عضو جامعه روحانیت گفت: اگر رئیسی به صحنه انتخابات ریاست جمهوری بیاید پایانی بر اختلاف نظرها و دیدگاه هایی است که امروز در اردوگاه اصولگرایان شاهدش هستیم.
خرداد: حجت الاسلام احمد سالک در گفتگویی درباره آخرین تحولات در جریان اصولگرا برای انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 گفت: آقای سیدابراهیم رئیسی با کاندیداتوری در صحنه انتخابات، ضمن آنکه محور تجمیع همه نیروهای ارزشی و اصولگرا خواهد بود و مورد حمایت بسیاری از نیروهای اصلاح طلب ولایتمدار و انقلابی نیز قرار می گیرد.​​​​

وی افزود: عملکرد آقای رئیسی در تولیت آستان قدس رضوی و قوه قضائیه توانست اعتماد عمومی را جلب کند. این اعتماد عمومی سرمایه اجتماعی کشور محسوب می شود بنابراین اگر به صحنه انتخابات ریاست جمهوری بیاید پایانی بر اختلاف نظرها و دیدگاه هایی است که امروز در اردوگاه اصولگرایان شاهدش هستیم.

عضو جامعه روحانیت مبارز با اشاره به آثار منفی تداوم اختلاف در جریان اصولگرا اظهار کرد: این اختلافات ضربه سنگینی به نیروهای اصولگرا و ارزشی به ویژه در استان ها خواهد زد. منشأ اختلاف در خود بزرگ بینی، قدرت طلبی و درنظر نگرفتن خدا است، اگر مصالح نظام را می خواهیم باید واقعا اختلافات را برطرف و یک وحدت کشوری به وجود آوریم.

وی با اظهار نگرانی از پیامدها و عواقب باقی ماندن زمینه های اختلافی در جریان اصولگرا و انقلابی ادامه داد: ادامه‌یافتن کشمکش‌ها راه به جایی نمی برد و نتیجه مثبتی برای انقلاب، نظام و کشور نخواهد داشت. ضمن آنکه سوژه دست دشمن و جریان رقیب می دهد.

این فعال سیاسی اصولگرا تأکید کرد: همان طور که گفتم حضور آقای رئیسی در صحنه انتخابات می تواند کمک بزرگی به حل اختلافات کند اما اگر ایشان نیاید اختلاف بر سر تعیین مصداق سنگین است که مثل انتخابات ریاست جمهوری سال 92 مشکلات درست می کند چون هیچ کدام از نامزدهای اصولگرا کنار نخواهند رفت و آرای بدنه اجتماعی اصولگرایان خُرد می شود. در این فضا رقیب با یک نامزد به صحنه می آید و می برد.

سالک اظهار کرد: البته تجربه ادوار گذشته انتخابات را نیز باید درنظر گرفت. بیگانگان و برخی جریانات رقیب برنامه ای را از طریق فضای مجازی در دو شب آخر منتهی به انتخابات پیاده می کنند و در لحظات آخر فرصت تبلیغات سونامی‌هایی را به وجود می آورند که نگران کننده است، باید حتما این موضوع را مدیریت کرد و این مدیریت جز با وحدت نیروهای اصولگرا و ارزشی امکان پذیر نخواهد بود.

 

منبع: نامه نیوز

 
برچسب ها: سالک ، اصولگرایان
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی