امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۴۳۷
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۲

انتقاد نماینده تهران در مجلس انقلابی از مردم

نماینده مردم تهران گفت: دوره هشت ساله دولت روحانی به مردم ثابت کرد که باید دقت لازم را در تصمیم‌گیری و رأی خود داشته باشند، چرا که حق تعیین سرنوشت برای مردم محفوظ است و به دنبال این حق اساسی قاعدتاً مردم باید برای آینده کشور مشارکت جدّی در انتخابات ۱۴۰۰ داشته باشند.
خرداد: زهره الهیان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتخابات ۱۴۰۰ گفت: انتخابات ۱۴۰۰ را درحالی پیش رو داریم که مردم ایران دوره‌ای هشت ساله را در سختی ناشی از فشارهای معیشتی، مشکلات اقتصادی و ناکارآمدی در برخی حوزه طی کرده‌اند.

وی ادامه داد: دوره هشت ساله دولت روحانی به مردم ثابت کرد که باید دقت لازم را در تصمیم‌گیری و رأی خود داشته باشند، چرا که حق تعیین سرنوشت برای مردم محفوظ است و به دنبال این حق اساسی قاعدتاً مردم باید برای آینده کشور مشارکت جدّی در انتخابات ۱۴۰۰ داشته باشند.

نماینده تهران با بیان اینکه مردم بدانند که تعیین سرنوشت کشور و آینده ایران در گرو رأی آن‌ها است، تصریح کرد: این بالاترین دلیل برای مشارکت حداکثری مردم است و اقشار مختلف با هر نظر و سلیقه‌ای می‌بایست به شکل پرشور در انتخابات شرکت کنند تا آینده‌ای مطمئن را برای ایران رقم بزنند.

الهیان در عین تأکید بر لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات، نوع انتخاب مردم را حائز اهمیت دانست و گفت: مردم باید بر اساس سوابق افراد و شایستگی‌ها و توانمندی‌هایی که یک کاندیدا نیاز است برای حضور در چنین مسند مهمی داشته باشد، انتخاب خود را با تحقیق، مطالعه و رجوع به نخبگان و گروه‌های مرجع انجام دهند تا دولتی توانمد، دلسوز، پرکار و کارآمد انتخاب شود.

عضو کمیسیون امنیت ملّی مجلس افزود: اگر شخصی با این ویژگی‌ها انتخاب شود، می‌توان امیدوار بود که ان‌شاءالله مشکلات به حداقل برسد و ناکارمدی این دوره هشت ساله تا حدی ترمیم بشود تا آینده ای درخشان برای کشور با کمک مردم رقم بخورد.

منبع: فارس
برچسب ها: مجلس انقلابی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی