امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۴۷۴
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۸

واکنش معاون وزیر ورزش و جوانان به کنایه علی کریمی/ علی نژاد: من پزشکم، مهندس نیستم!

معاون وزیر ورزش و جوانان به ادعای علی کریمی مبنی بر مهندسی بودن انتخابات فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد.
خرداد: در غیاب سوال برانگیز وزیر ورزش و جوانان در انتخابات فدراسیون فوتبال شاید معاون او، مهدی علی نژاد بهترین نفر برای مصاحبه با یکی از مسئولان وزارت ورزش باشد. حرف‌های معاون سلطانی فر را در زیر می‌خوانید:

*خوشبختانه انتخابات در شرایط خوب، آرام و دموکراتیک انجام شد. رقابت نزدیکی بود و پیش بینی می‌شد انتخابات به دور دوم کشیده شود. به عزیزی خادم بابت انتخابش تبریک می گویم. امیدوارم او و هیئت رئیسه جدید روزهای بهتری را برای فوتبال رقم بزنند. وزارت ورزش مثل سابق حامی مجموعه فوتبال خواهد بود.

*از قبل گفته بودیم که گزینه‌ای در انتخابات نداریم. اعضای مجمع افراد عاقل و صاحب اندیشه‌ای هستند و خودشان بر اساس شناخت نسبت به گزینه‌ها رای دادند.

*در خصوص اینکه علی کریمی گفته بود انتخابات مهندسی شده و روز مهندس را با کنایه تبریک گفته بود هم باید تاکید کنم من که پزشک هستم نه مهندس. اگر تبریک هم گفته است شاید با شما بوده که مهندس هستید!

*درباره غیبت سلطانی فر وزیر ورزش در مجمع و شائبه قهر او باید بگویم همزمان ستاد ملی جوانان باید به ریاست سلطانی فر تشکیل می‌شد. بحث قهر در کار نیست.

منبع: مهر
برچسب ها: علی کریمی
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی