امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۵۵۴
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶

هیات کوهنوردی اصفهان: زنان تمرینات سنگ‌نوردی را داخل سالن برگزار کنند

مهدی نصر اصفهانی، رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی اصفهان،‌ از کلیه باشگاه‌های ورزشی این رشته خواسته به دلیل «حساسیت به وجود آمده» درباره کوه سفید درچه، تا اطلاع بعدی تمرینات زنان سنگ‌نورد را داخل سالن برگزار کنند.
خرداد: در پی حمله ماموران لباس شخصی به زنان و مردان سنگ‌نورد در شهر درچه اصفهان و اعتراض امام جمعه این شهر به کوهنوردی زنان، هیات کوهنوردی اصفهان از باشگاه‌های این رشته ورزشی خواست تمرینات زنان را داخل سالن برگزار کنند.

بر اساس نامه‌ای که تصویر آن در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده، مهدی نصر اصفهانی، رییس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی اصفهان،‌ از کلیه باشگاه‌های ورزشی این رشته خواسته به دلیل «حساسیت به وجود آمده» درباره کوه سفید درچه، تا اطلاع بعدی تمرینات زنان سنگ‌نورد را داخل سالن برگزار کنند.

پیش از این امام جمعه درچه طی واکنشی به انتشار یک فیلم از حمله افراد لباس شخصی به جلسه تمرینی صخره‌نوردان زن و مرد در رسانه‌های اجتماعی گفته بود: «۱۰ تا دختر و پنج تا پسر با ماشین‌های سواری رفته‌اند صخره‌نوردی. حالا حساب کنید در ماشین سواری این‌همه آدم، چه جوری می‌شود، خیلی کثافتکاری است.»
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربیننده‌ترین کنونـی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی