امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۷۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸

نازنین زاغری پس از ۵ سال حبس آزاد شد

نازنین زاغری متهم ایرانی- بریتانیایی پس از پایان ۵ سال حبس آزاد شد و پرونده دوم وی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران تعیین وقت شد.
خرداد: حجت کرمانی، حقوقدان و وکیل خانم نازنین زاغری از اعلام آزادی نازنین زاغری خبر داد.

به گزارش امتداد، به گفته این وکیل دادگستری با پایان ۵ سال مجازات حبس خانم زاغری در ۱۷ اسفند ۹۹، امروز آزادی خانم زاغری به زندان اوین ابلاغ و «پابند الکترونیک» وی نیز باز شده است.

هرچند بر اساس عفو اسفند ۹۸ مقام رهبری، نازنین زاغری مشمول عفو شده بود، اما با عدم اعمال عفو، در یک سال گذشته وی با «پابند الکترونیک» و خارج از زندان سال پایانی مجازات خود را سپری کرد.

وکیل خانم نازنین زاغری همچنین ضمن اعلام آزادی وی از تعیین وقت برای ادامه رسیدگی به پرونده دوم خانم زاغری خبر داد.

به گفته این وکیل دادگستری جهت اخذ آخرین دفاع، از سوی شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران وقت رسیدگی برای ۲۴ اسفند ۹۹ تعیین و به وی ابلاغ شده است.

در این پرونده خانم زاغری متهم به «فعالیت تبلیغی علیه نظام» از طریق شرکت در تجمع مقابل سفارت ایران در لندن در سال ۱۳۸۸ و مصاحبه با شبکه بی بی سی فارسی در همان زمان است.

این وکیل دادگستری ابراز امیدواری کرد با توجه به رسیدگی سابق، این پرونده در همین مرحله مختومه گردد.
برچسب ها: نازنین زاغری
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی