امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۸۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۳

نماینده مجلس خطاب به حناچی: چهره تهران شبیه مجلات زرد طاغوتی شده است

سیدمحسن دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه‌ای به پیروز حناچی شهردار تهران نوشت.
خرداد: سیدمحسن دهنوی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی نامه‌ای به پیروز حناچی شهردار تهران نوشت.

متن نامه عضو هیئت رئیسه مجلس به شرح ذیل است:

آقای دکتر پیروز حناچی

شهردار محترم تهران

سلام علیکم؛

روزهای بسیاری است که سیمای شهر تهران شبیه به مجلات زرد طاغوتی شده و در هر اتوبان و گذرگاهی بیلبوردهای تبلیغاتیِ انواع بنگاه‌های تجاری و سریال‌های نمایش خانگی نصب شده است. بحمدالله اوضاع کسب درآمد از سازمانی که بر اساس نامش وظیفه زیباسازی شهر را بر عهده دارد، خوب است و مزایده‌های کلان شرکت‌های تبلیغاتی، سود سرشاری را به حساب شهرداری سرازیر می‌کند.

باعث تاسف است که شهرداری به جای انجام بدیهی‌ترین وظایف خود، شهر تهران را به بنگاه اقتصادی برای کسب درآمد تبدیل کرده است. توقع آذین‌بندی اعیاد شعبانیه در خیابان‌های شهری که بیش از ۹۰ درصد جمعیت آن را شیعیان تشکیل می‌دهند آن قدر بدیهی است که اعتراض به عدم انجام آن توسط شهرداری تهران نیز شرمساری به ارمغان می‌آورد. 

این اتفاق در محرم سال گذشته نیز با بهانه‌های مضحکی چون کمبود پارچه برای سیاه‌پوش‌کردن تهران مشاهده شد که عذر بدتر از گناه بود.

اینجانب به عنوان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی حاضرم در رسانه ملی با شما، در این موضوع و درباره تمام مسائل مربوط به عملکرد شهرداری در سال‌های اخیر، مناظره نمایم.
برچسب ها: حناچی
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی