امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۸۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۶

جبهه پایداری: اصولگرایان میخواهند مانع رسیدن «رسایی» به مجلس شوند

رجانیوز می نویسد: پس از ناامید شدن از تعدد کاندیداهای مستقل در تهران، شورای ائتلاف با اصرار از سردار کوثری دعوت کرده است تا در انتخابات حضور یابد.
خرداد: سایت رجانیوز نزدیک به جبهه پایداری درباره اختلاف در جبهه اصولگرایی جهت معرفی گزینه برای انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی یازدهم و همچنین ثبت نام حمیدرسایی از سوی جریان مستقل انقلابی (جبهه پایداری در سایه) نوشت:

«پس از آن که حمید رسایی خبر از حضور قطعی خود در انتخابات میان‌دوره مجلس از حوزه انتخابیه تهران داد، تلاش‌هایی برای ممانعت از راهیابی او به مجلس توسط برخی جریان‌ها آغاز شد.
 
از جمله این تلاش‌ها تماس با افراد مختلف جهت حضور در انتخابات جهت رقابت با رسایی بود که با هوشمندی کاندیداهای جوان انقلابی و خودداری آن‌ها از ثبت‌نام، از سوی جریان مستقل انقلابی تنها یک نفر در صحنه حضور خواهد داشت.
 
اما پس از ناامید شدن از تعدد کاندیداهای مستقل در تهران، شورای ائتلاف با اصرار از سردار کوثری دعوت کرده است تا در انتخابات حضور یابد.
 
به نظر می‌رسد حضور رسایی به عنوان نماینده مردم تهران در مجلس به مذاق بسیاری خوش نیامده و با اصرار به ثبت‌نام دیگر کاندیداها، در صدد ممانعت از راهیابی رسایی به مجلس هستند.»
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی