امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۵۸۸۰۸
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۲

بازداشت و احضار ۱۷ تن در شهرداری قرچک / کشف ۱۲۰ مورد جعل سند

دادستان قرچک گفت: ۱۲۰ فقر اسناد ملکی در شهرداری قرچک جعل شده است که ۷ نفر بازداشت و ۱۰ نفرنیز به عنوان مطلع احضار شدند.
خرداد: سعید دوستی نژاد دادستان عمومی و انقلاب شهرستان قرچک در خصوص جعل اسناد ملکی در شهرداری قرچک اظهار کرد: براساس تحقیقات انجام شده و گزارش سازمان نظام مهندسی مبنی بر جعل اسناد آن سازمان در شهرداری قرچک و بررسی‌های انجام شده مشخص شد که حدود ۱۲۰ فقره جعل اسناد در شهرداری قرچک انجام گرفته و ادامه تحقیقات نیز در حال انجام است.

وی گفت: با تحقیقاتی که در حال حاضر توسط کارشناسان در حال انجام است پیش‌بینی می‌شود جعل اسناد دیگری هم وجود داشته باشد.

دادستان قرچک تصریح کرد: تا به امروز ۷ نفر از این افراد دستگیر شده و با قرار بازداشت آزاد هستند و ۱۰ نفر از کارمندان نیز به عنوان مطلع احضار شدند و پرونده در حال بررسی بیشتر است.

دوستی نژاد بیان کرد: دستگاه قضایی به شدت با هر گونه جرائم و افراد متخلف برخورد می‌کند چرا که این افراد روند قانونی دچار مشکل می‌کنند و حق مردم و شهروندان را از بین می‌برند.

وی در پایان عنوان کرد: این افراد اسناد و مهرهای نظام مهندسی مکشوفه را به شکل کاملاً حرفه‌ای جعل کردند و بعد از تکمیل شدن تحقیقات گزارش کاملی از اتفاقات انجام گرفته ارائه خواهد شد.
برچسب ها: قرچک
پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی