امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۳۷۱۶۶
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۰۸
نظر هواداران سرخابی درباره نتیجه دربی ۷۸

حاشيه هاي دربي پايتخت6

هواداران استقلال و پرسپولیس از نتیجه داربی گفتند.

*هواداران استقلال و پرسپولیس از نتیجه داربی گفتند.

 *چند هوادار حاضر در استادیوم در گفت وگو با خبرنگار ایسنا از داربی گفتند.

*جواد از ارومیه که با دو دوستش از ساعت ۹ صبح در ورزشگاه حاضر است گفت: مطمئنم این بازی با نتیجه مساوی بدون گل به پایان می رسد اما به عشق استقلال و اینکه چند داربی است که به ورزشگاه می آیم به اینجا آمدم.

*او در پاسخ به این سوال که فکر می کند اگر قرار باشد استقلال گلی به ثمر برساند این گل را چه کسی به ثمر می رساند اظهار کرد: من فکر می کنم عمران زاده امروز یک گل می زند.

*او در پاسخ به این سوال که فکر می کند در نهایت چه تیمی قهرمان می شود، گفت: استقلال قهرمان می شود. ما با برد در داربی کاری می کنیم که هیچکس جلودارمان نخواهد بود.

*حسن از تهران هم که از ساعت ۱۰ در ورزشگاه است، خودش را هوادار استقلال نشان می دهد. او می گوید تیمش با برتری ۳ بر صفر در این دیدار به سمت قهرمانی پیش می رود. او می گوید قاضی، برهانی و عمران زاده در این دیدار گل می زنند.

*حسن شیرین ترین داربی ای را که در ورزشگاه دیده را پیروزی سه بر صفر تیمش در جام حذفی با هدایت مظلومی می داند.

*هادی از شاهین شهر اصفهان از هواداران پرسپولیس بود که از ساعت ۸ در ورزشگاه آزادی حاضر شده بود. او که با سه تن از دوستانش آمده می گوید تیمش دو بر یک استقلال را می برد. او شیرین ترین خاطره اش از داربی هایی که در استادیوم بوده را پیروزی دو بر یک پرسپولیس با گل باقری می داند.

*او گلزنان این دیدار را سیدجلال حسینی و محمدرضا خلعتبری از پرسپولیس و حنیف عمران زاده از استقلال پیش بینی کرد. هادی اعتقاد داشت در صورت شکست تیمش در این دیدار باید قید قهرمانی را زد.

*مجتبی از تبریز هم از هواداران پرسپولیسی حاضر در استادیوم بود. او فکر می کند که در نهایت تیمش با یک گل که سیدصالحی به ثمر می رساند و پاسش را صادقیان می دهد از سد استقلال می گذرد. او دلیل کم شدن تماشاگران در استادیوم ها را بد موقع بودن بازی ها دانست و افزود: متاسفانه گاهی اوقات بازی ساعت ۱۴ و در روز وسط هفته برگزار می شود که اصلا فرصت رسیدن تماشاگر به استادیوم نخواهد بود.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی