امام حسن(ع): چیزهای دنیا اگر حلال باشد حساب و بررسی می شود و اگر از حرام به دست آید عذاب و عقاب دارد و اگر حلال و حرام آن معلوم نباشد سختی و ناراحتی خواهد داشت. پس باید دنیا [و موجوداتش] را همچون میته و مرداری بشناسی که به مقدار نیاز و اضطرار از آن استفاده کنی»       
کد خبر: ۴۲۰۳۹
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۵۶

خودسـوزی ارتبـاطی بـا حضور روحانـی ندارد

یک منبع آگاه در ریاست جمهوری ضمن تایید خبر خودسوزی فردی در مقابل وزارت نفت گفت:خود سوزی این فرد ارتباطی با حضور رییس جمهور در وزارت نفت نداشته و زمانی اتفاق افتاده که رییس جمهور محوطه وزارت نفت را ترک کرده بود.


اکبر نعمت اللهی سخن گوی وزارت نفت در گفت گو با  ایلنا در خصوص انتشار خبری مبنی بر خودسوزی یکی از کارکنان وزارتخانه اظهار داشت  امروز پس از بازدید و  خروج رئیس  جمهور از وزارتخانه یکی از کارکنان در محوطه خروجی ساختمان اقدام به خودسوزی کرد.


وی در ادامه گفت: هویت و دلیل خودسوزی فرد مزبور هنوز مشخص نیست.


وی خاطر نشان کرد: کارکنان به محض مشاهده خودسوزی فرد یاد شده وی را به بیمارستان منتقل کرده و در حال حاضر وضعیت جسمانی  این شخص مساعد است.


گفتنی است در همین رابطه یک منبع آگاه در ریاست جمهوری ضمن تایید این خبر گفته:خود سوزی این فرد ارتباطی با حضور رییس جمهور در وزارت نفت نداشته و زمانی اتفاق افتاده که رییس جمهور محوطه وزارت نفت را ترک کرده بود.


وی افزود:در حالیکه این اتفاق کاملا درون سازمانی بوده عده‌ای قصد دارند تا موضوع را به حضور رییس جمهور ارتباط دهند.

پربیننده ترین
چند رسانه ای
خواندنی